W Lesie Wolskim

ZOO-004

Dla jednych wizyta w ZOO nie jest niczym przyjemnym, dla innych jest to chwila relaksu i czas na zabawę. Sami jednak przekonaliśmy się ileż radości i szczęścia może sprawić dziecku wizyta w miejskim ogrodzie zoologicznym. Dawno nie byliśmy w ZOO, tak więc kolejna sobota zapowiadała się całkiem przyjemnie. W tej całej szarej rzeczywistości zwierząt, które nie mogą żyć w swym naturalnym środowisku, plusem krakowskiego ogrodu jest to, iż znajduje się on poza ścisłym centrum, lekko uwolniony od smogu –  w Lasku Wolskim. 

DSC_1421245_WM

ZOO-002

DSC_1411244_WM

Tośka uwielbia każde żywe stworzenie które tylko się rusza. No może za wyjątkiem kogutów. Potrafi naśladować różne odgłosy zwierząt i niesamowitą frajdę sprawia jej oglądanie zwierzątek w TV, w sklepie zoologicznym czy po prostu na wystawie sklepowej maskotek w kszatałcie piesków i kotków.

Jakież było nasze zdziwienie kiedy w kolejce po bilety zobaczylismy tłum chętnych do spaceru po ZOO. Panie w kasach poradziły sobie z tym w ekspresowym tempie.

Tośce największą radość sprawiły pieski preriowe i żyrafy. Poza tym miała okazję nakarmić kilka świnek i osiołków. Czas upłynął nam tak szybko że pod sam koniec wizty w ZOO mała padła ze zmęczenia obserwując szalejące małpy.

ZOO-003

ZOO-001

DSC_1479249_WM

ZOO-005

Zaglądnij TU po więcej zdjęć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *