O nas

O NAS_O NAS

Ona (Kasia): naczelny fotograf, grafik. Maluje, rzeźbi, tworzy coś z niczego. Zachwyca się bryłą i kształtem. O sobie mówi: „matka polka”. Obecnie na urlopie macierzyńskim, ale na co dzień zasila szeregi państwowej instytucji kulturalnej. Trzyma rękę na pulsie, świetnie przygotowuje plecaki przed wyjazdem (choć on musi je pakować), czasem niepotrzebnie się denerwuje, zawsze trzeźwa i zdroworozsądkowa.

On (Maciek): z wykształcenia hungarysta ale od kilku lat pracuje jako korpoludek. Poza tym pilot wycieczek, przewodnik, ale przede wszystkim organizator. Jego pasją są mapy i samoloty. Uwielbia grzebać w systemach, wyszukiwać „fajne” oferty, planować, koordynować i kupować. Spontaniczny.

Newbee (Tośka): w 2014 roku, a dokładnie 3-go września zakończony został dość długi proces rekrutacji. Do dotychczas dwuosobowego zespołu trafiła właśnie ona. Rekrutacja na nowe stanowisko była bardzo trudna, ale w tym czasie przeszła ona pełen proces wdrożenia. Nie widząc jeszcze nic na oczy udało się jej dolecieć do Dublina, Nowego Jorku, Zurichu, przejechać kawałek Europy Środkowej. Genialnie sprawdziła się w roli dodatkowego organizatora choć często wszystko przesypia. Teraz to ona decyduje o miejscu wypadu, wyznacza „bezpieczne” cele.

Swój pierwszy lot po Europie odbyła mając 4 miesiące. Long haul zaliczyła mając 6,5 miesiąca. Nim skończyła roczek miała już na swoim koncie 16 lotów, ponad 45h w powietrzu, przelecianych 30 000 km. W przeciągu tych 12 miesięcy odwiedziła Austrię, Cypr, Danię, Holandię, Włochy, Japonię i oczywiście kilka ciekawych miejsc w Polsce.

Tak jak mamusia, kocha wszystkie zwierzątka (no może poza kogutami), lubi siadać tam gdzie nie wolno, wchodzić tam gdzie się nie da i machać do nieznajomych.

Oni: przede wszystkim zakochani przyjaciele. Mają zwyczajną pracę, małe dziecko na rękach, kredyty i starają się realizować swoje marzenia. Znają się od 15 lat, razem są od 5 lat, z Tośką od roku….

Poniżej dzienniki lotów Maćka i Tosi:

My Flightdiary.net profile        My Flightdiary.net profile